П'ятниця, 24.11.2017, 14:03

Гість | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: admin01, Administrator 
Форум для учнів НВК Ліцею » Що ви думаєте про навчання в нашому ліцеї! » Що ви думаєте про життя в нашому ліцеї » Яку роль відіграють соціальні мережі у вашому житті? (Залишаєм тут свої думки, що цієї теми:)
Яку роль відіграють соціальні мережі у вашому житті?
AdministratorДата: Четвер, 23.02.2012, 01:55 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлення: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, учні НВК Ліцею м. Деражня!

На нашому сайті відкрився форум!
Тут кожен з вас може висловити свою думку, на ту чи іншу тему!

Як це зробити спитаєте ви?
Коротка інтрукція по користуванню і добавленню нових повідомлень на форумі:

1. Щоб залишати повідомлення, треба бути зареєстрованим на цьому сайті!
2. Вгорі є кнопка ОТВЕТИТЬ, нажимаємо її, і пишем свою думку. Все дуже просто!
3. Дотримуйтесь теми обговорення на форумі!

Друга тема:

- Яку роль відіграють соціальні мережі такі як: vkontakte.ru, odnoklasniki.ua, connect.ua, facebook.com - у вашому житті?
- Чи зуміли б ви відмовитись від соціальних мереж?

saskeДата: Субота, 16.03.2013, 18:31 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлення: 1
Соціальні мережі відіграють важливу роль для сучасної людини. Соціальні мережі  допомагають нам при пошуку наших давніх знайомих, зв'язок з якими було втрачено багато років тому. Якщо вам необхідно обмінюватися інформацією, робити оголошення і спілкуватися з певною групою, ви можете створити свою групу в мережі, де вся інформація може бути видна тільки цьому колі спілкування.

ihhaДата: П'ятниця, 10.05.2013, 08:56 | Повідомлення # 3
Рядовий
Соціальні мережі у моєму житті відіграють не значну роль,адже я можу обійться і без них!до того ж вони  забирають багато вільного часу!

Додано (10.05.2013, 08:56)
---------------------------------------------
Соціальні мережі стали невід'ємною частиною мого повсякденого життя, адже саме там я легко можу спілкуватися з друзями, знайомими та близькими людьми.Проте, спілкуючись в соціальних мережах, я часто витрачаю свій вільний час, забуваючи про реальне спілкування.
Однак, соціальні мережі є досить актуалоьні у наш час і майже кожен підліток проводить там значну частину свого життя.

008Дата: Середа, 15.05.2013, 16:20 | Повідомлення # 4
Рядовий
Соціальні мережі допомагають нам при пошуку інформації

wwwДата: Четвер, 16.05.2013, 11:10 | Повідомлення # 5
Рядовий
Соціальні мережі, особисто в моєму житті, відіграють велику роль. Тому що більшу половину дня я витрачаю на спілкування з друзями у ВК, Skype. Також я часто шукаю повідомлення чи реферат на ту чи іншу тему з шкільних предметів.

ЖеняДата: П'ятниця, 17.05.2013, 11:14 | Повідомлення # 6
Рядовий
Повідомлення: 4
Соціальна мережа невідіграє велику ролі у моєму житті, але в ній можна дізнатися багато цікавих речей

ВладДата: Субота, 18.05.2013, 14:03 | Повідомлення # 7
Рядовий
В соціальних мережах ми можемо дізнатись багато новин та поспілкуватись з друзями, але вони забирають у нас дуже багато часу.

adminДата: Понеділок, 20.05.2013, 06:50 | Повідомлення # 8
Рядовий
У моєму житті соцмережі відіграють важливу роль, я просто не можу жити без них

LikeflowerДата: Середа, 22.05.2013, 11:55 | Повідомлення # 9
Рядовий
В моєму житті соціальні мережі відіграють невелику роль. за вийнятком спілкування, але краще спілкуватись вживу, ніж з допомогою соц. мереж. Звичайно, коли немає можливості зустрітись, соціальні мережі - чудовий варіант.

KulBoyДата: Середа, 22.05.2013, 11:56 | Повідомлення # 10
Рядовий
Соціальні мережі відіграють важливу роль для сучасної людини. Без них на даний час неможливо. Завжди можна поспілкуватися щоб не будо нудно!!!

$DoLaR$Дата: Середа, 22.05.2013, 12:02 | Повідомлення # 11
Рядовий
Соціальні мережі дуже важливі в сучасному житті. Неможливо уявити собі соціальні мережі і без додаткових функцій, таких як групи, новини, можливість додавання фото-, відео-і аудіоматеріалів, оповіщення про дні народження друзів, численні програми та багато інших.

KuperДата: Середа, 22.05.2013, 12:11 | Повідомлення # 12
Рядовий
Соціальні мережа допомагаэ нам спылкуватися між собою в повсякдневному житті

DianaДата: Середа, 22.05.2013, 12:17 | Повідомлення # 13
Рядовий
Можливо, соціальні мережі і відіграють важливу роль у сучасному житті, але не можна змовчувати про їхню шкоду. Ми бездумно витрачаємо на них багато часу. Замість того, щоб вбивати час і здоровя біля комп"ютера, можна зайнятись чимось більш корисним. А якщо не вистачає спілкування з людьми, краще піти і погуляти з друзями в реальному світі.

ЮляШаДата: Середа, 22.05.2013, 13:00 | Повідомлення # 14
Рядовий
Соціальні мережі допомагають знайти близьких за інтересами осіб, які потім стають друзями, також, за допомогою мережі vk.com я маю змогу без перешкод спілкуватися з дорогими мені людьми, які на даний час далеко від мене

AnnДата: Четвер, 23.05.2013, 21:39 | Повідомлення # 15
Рядовий
Ми вже в деякій мірі залежимо від соціальних мереж. Кожну вільну хвилину, заходимо в ВК, Фейсбук чи інші соцмережі, переглядаємо новини, фото, насолоджуюємось спілкуванням... І відмовитись від цього ми вже не можемо.  Тут, як і з кожною іншою технологією: варто лише звикнути – і ти вже не розумієш, як жив без цього раніше.

Тому не слід забувати про те, що живемо ми в реальному світі і підтримувати відносини з справжніми друзями краще наживо.

Повідомлення відредагував Ann - Четвер, 23.05.2013, 21:41

Форум для учнів НВК Ліцею » Що ви думаєте про навчання в нашому ліцеї! » Що ви думаєте про життя в нашому ліцеї » Яку роль відіграють соціальні мережі у вашому житті? (Залишаєм тут свої думки, що цієї теми:)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Хостинг від uCoz