П'ятниця, 24.11.2017, 14:04

Гість | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: admin01, Administrator 
Форум для учнів НВК Ліцею » Що ви думаєте про навчання в нашому ліцеї! » Що ви думаєте про життя в нашому ліцеї » Яку роль відіграють соціальні мережі у вашому житті? (Залишаєм тут свої думки, що цієї теми:)
Яку роль відіграють соціальні мережі у вашому житті?
мишаДата: Середа, 29.05.2013, 10:44 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлення: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
в моєму житті соцмережі не посідають особливого місця. Я цілком можу обходитись без них!!!

Додано (29.05.2013, 10:44)
---------------------------------------------
У соц мережахможна заробляти гроші - zarabotayvnetes.ucoz.ru

ShowTimeДата: Вівторок, 10.06.2014, 11:54 | Повідомлення # 17
Рядовий
Повідомлення: 2
На данний момент є багато соціальних мереж,але більшіть з них не користуються популярністю,і не несуть у собі цікаву і потрібну інформацію,тому для мене соціальні мережі не дуже важливі,хоча я зареєстрований у vk.com i twitter.com,тому після вище сказаного я можу сказати,що я з легкістю можу від них відмовитись.

kovalchukДата: Вівторок, 10.06.2014, 13:53 | Повідомлення # 18
Рядовий
В останні роки соціальні мережі перестали бути просто засобом спілкування з тими людьми, які живуть далеко від нас. Крім щоденної листування з друзями, багато хто працює, а також «живуть» на своїх акаунтах. Здається, що якщо раптово інтернет з якихось причин припинить своє існування, то на Землі настане апокаліпсис. І це не таке далеке майбутнє. За останніми даними, середньостатистичний людина проводить біля монітора комп'ютера по робочих моментах близько 4 годин, а от все інше час його займають соціальні мережі: спілкування, оновлення нескінченних статусів і перегляд публікацій і відео. А частина роботи відкладається на завтра

BravOДата: Вівторок, 10.06.2014, 15:11 | Повідомлення # 19
Рядовий
В моєму житті соціальні мережі відіграють не значну роль , але деякою мірою вони мені допомагають дізнатись цікаве факти яких я раніше не знав . Також вони надають мені спілкування з друзями . Але шкода від них все ж таки є .

ЖеняДата: Вівторок, 10.06.2014, 21:53 | Повідомлення # 20
Рядовий
Повідомлення: 4
Соц. мережі допомагають нам дізнатися багато нового!

TanyaVДата: Вівторок, 10.06.2014, 23:24 | Повідомлення # 21
Рядовий
Соціальні мережі відіграють важливу роль. Ми завжди на зв"язку з друзями, деякими родичами, знаємо новини їхнього життя

IlonaTДата: Вівторок, 10.06.2014, 23:43 | Повідомлення # 22
Рядовий
В сучасному світі соціальні мережі займають вагоме місце в житті кожного. Насамперед це спілкування. Люди можуть без будь -яких перешкод, на будь-якій відстані вільно спілкуватись між собою. І на даний час це дуже актуально.

kurulukДата: Середа, 11.06.2014, 07:32 | Повідомлення # 23
Рядовий
В нашому житті соціальні мережі відграють дуже велику роль. Ми можемо спілкуватися з друзями, родичами та знайомими, дивится відео, слухати музику та переглядати новини.

Повідомлення відредагував kuruluk - Середа, 11.06.2014, 07:33

zhyrkoДата: Середа, 11.06.2014, 07:51 | Повідомлення # 24
Рядовий
На мою думку соц.мережі мають велику роль в сучасному світі. Ми можемо спілкуватися с ким завгодно, але вони у нас забирають багато часу і ми не можемо робити роботу яку запланували.

shistka00Дата: Четвер, 25.02.2016, 18:08 | Повідомлення # 25
Рядовий
Соціальні мережі займають велику частину життя людини. Таким чином люди можуть спілкуватися, знайомитися з різними людьми,ділитися досвідом, купувати різні товари і т.д... Соціальні мережі це звісно добре, але людям потрібно жити в реальному світі, а не у віртуальному. Тому потрібно частіше бувати на вулиці, у компанії друзів, спілкуватися із навколишнім середовищем. wink

marynavoytynaДата: Четвер, 25.02.2016, 20:42 | Повідомлення # 26
Рядовий
Користувачів соціальних мереж не цікавлять новини. Принаймні настільки, щоби вони переходили на новинні сайти. Головних причин дві: людей цікавлять котики і заголовків зазвичай достатньо.

Форум для учнів НВК Ліцею » Що ви думаєте про навчання в нашому ліцеї! » Що ви думаєте про життя в нашому ліцеї » Яку роль відіграють соціальні мережі у вашому житті? (Залишаєм тут свої думки, що цієї теми:)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Хостинг від uCoz