Субота, 22.09.2018, 17:55

Гість | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: admin01, Administrator  
Форум для учнів НВК Ліцею » Що ви думаєте про навчання в нашому ліцеї! » Що ви думаєте про життя в нашому ліцеї » Яку роль відіграють соціальні мережі у вашому житті? (Залишаєм тут свої думки, що цієї теми:)
Яку роль відіграють соціальні мережі у вашому житті?
мишаДата: Середа, 29.05.2013, 10:44 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлення: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
в моєму житті соцмережі не посідають особливого місця. Я цілком можу обходитись без них!!!

Додано (29.05.2013, 10:44)
---------------------------------------------
У соц мережахможна заробляти гроші - zarabotayvnetes.ucoz.ru

ShowTimeДата: Вівторок, 10.06.2014, 11:54 | Повідомлення # 17
Рядовий
Повідомлення: 2
На данний момент є багато соціальних мереж,але більшіть з них не користуються популярністю,і не несуть у собі цікаву і потрібну інформацію,тому для мене соціальні мережі не дуже важливі,хоча я зареєстрований у vk.com i twitter.com,тому після вище сказаного я можу сказати,що я з легкістю можу від них відмовитись.

kovalchukДата: Вівторок, 10.06.2014, 13:53 | Повідомлення # 18
Рядовий
В останні роки соціальні мережі перестали бути просто засобом спілкування з тими людьми, які живуть далеко від нас. Крім щоденної листування з друзями, багато хто працює, а також «живуть» на своїх акаунтах. Здається, що якщо раптово інтернет з якихось причин припинить своє існування, то на Землі настане апокаліпсис. І це не таке далеке майбутнє. За останніми даними, середньостатистичний людина проводить біля монітора комп'ютера по робочих моментах близько 4 годин, а от все інше час його займають соціальні мережі: спілкування, оновлення нескінченних статусів і перегляд публікацій і відео. А частина роботи відкладається на завтра

BravOДата: Вівторок, 10.06.2014, 15:11 | Повідомлення # 19
Рядовий
В моєму житті соціальні мережі відіграють не значну роль , але деякою мірою вони мені допомагають дізнатись цікаве факти яких я раніше не знав . Також вони надають мені спілкування з друзями . Але шкода від них все ж таки є .

ЖеняДата: Вівторок, 10.06.2014, 21:53 | Повідомлення # 20
Рядовий
Повідомлення: 4
Соц. мережі допомагають нам дізнатися багато нового!

TanyaVДата: Вівторок, 10.06.2014, 23:24 | Повідомлення # 21
Рядовий
Соціальні мережі відіграють важливу роль. Ми завжди на зв"язку з друзями, деякими родичами, знаємо новини їхнього життя

IlonaTДата: Вівторок, 10.06.2014, 23:43 | Повідомлення # 22
Рядовий
В сучасному світі соціальні мережі займають вагоме місце в житті кожного. Насамперед це спілкування. Люди можуть без будь -яких перешкод, на будь-якій відстані вільно спілкуватись між собою. І на даний час це дуже актуально.

kurulukДата: Середа, 11.06.2014, 07:32 | Повідомлення # 23
Рядовий
В нашому житті соціальні мережі відграють дуже велику роль. Ми можемо спілкуватися з друзями, родичами та знайомими, дивится відео, слухати музику та переглядати новини.

Повідомлення відредагував kuruluk - Середа, 11.06.2014, 07:33

zhyrkoДата: Середа, 11.06.2014, 07:51 | Повідомлення # 24
Рядовий
На мою думку соц.мережі мають велику роль в сучасному світі. Ми можемо спілкуватися с ким завгодно, але вони у нас забирають багато часу і ми не можемо робити роботу яку запланували.

shistka00Дата: Четвер, 25.02.2016, 18:08 | Повідомлення # 25
Рядовий
Соціальні мережі займають велику частину життя людини. Таким чином люди можуть спілкуватися, знайомитися з різними людьми,ділитися досвідом, купувати різні товари і т.д... Соціальні мережі це звісно добре, але людям потрібно жити в реальному світі, а не у віртуальному. Тому потрібно частіше бувати на вулиці, у компанії друзів, спілкуватися із навколишнім середовищем. wink

marynavoytynaДата: Четвер, 25.02.2016, 20:42 | Повідомлення # 26
Рядовий
Користувачів соціальних мереж не цікавлять новини. Принаймні настільки, щоби вони переходили на новинні сайти. Головних причин дві: людей цікавлять котики і заголовків зазвичай достатньо.

valentunkazbuaДата: Вівторок, 24.04.2018, 09:56 | Повідомлення # 27
Рядовий
Повідомлення: 3
На мою думку у XXI столітті надзвичайно важко відмовитися від гарджетів і взагалі від інтернет ресурсів, саме тому, використовуючи соціальні мережі, як засіб спілкування, я можу з впевненістю сказати, що віртуальна життя в соціальних мережах відіграє важливу роль в моєму житті.

sidletska3viktoriaДата: Вівторок, 24.04.2018, 10:07 | Повідомлення # 28
Рядовий
Соціальні мережі відіграють дуже важливу роль у житті людей 21 століття. Зараз ми просто не можемо уявити своє життя без телефонів та інших гаджетів.  За допомогою соціальних мереж ми спілкуємося, знаходимо нових друзів, знайомих, збільшуємо наше коло спілкування, що є дуже важливим.
Сідлецька В., Бабанян М.

Повідомлення відредагував sidletska3viktoria - Вівторок, 24.04.2018, 10:12

marshmalove20102014Дата: Вівторок, 24.04.2018, 10:15 | Повідомлення # 29
Рядовий
Соціальні мережі відіграють дуже важливу роль у моєму житті. З їх допомогою я маю змогу у будь-який момент спілкуватись з людьми із будь-якого куточку світу. Я навряд чи змогла б на довго відмовитись від них, бо у ХХІ ст вони займають провідне місце.
Каріна Б.

katyavowkotrumДата: Понеділок, 07.05.2018, 20:01 | Повідомлення # 30
Рядовий
Соціальні мережі відіграють велику роль в моєму житті, вони є просто необхідними для спілкування з друзями які не проживають в твоєму місті, тому я користуюсь соціальними мережами регулярно.

Форум для учнів НВК Ліцею » Що ви думаєте про навчання в нашому ліцеї! » Що ви думаєте про життя в нашому ліцеї » Яку роль відіграють соціальні мережі у вашому житті? (Залишаєм тут свої думки, що цієї теми:)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Copyright MyCorp © 2018
Хостинг від uCoz