Вівторок, 26.09.2017, 17:26

Гість | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: admin01, Administrator 
Форум для учнів НВК Ліцею » Що ви думаєте про навчання в нашому ліцеї! » Що ви думаєте про життя в нашому ліцеї » За що потрібно цінувати школу ?
За що потрібно цінувати школу ?
ghostdragonuaДата: Четвер, 18.02.2016, 14:10 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлення: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Школа беззаперечно відіграє важливу роль у житті людини та суспільства. Демократична школа формує самостійну та вільну особистість.

Додано (18.02.2016, 14:10)
---------------------------------------------
Школа - це храм науки. Хоча більшість учнів не усвідомлюють те, що школа може їм надати та її вклад в суспільство досить великий, вона дає скільки всього, що це важко передати словами. Кожна школа, як і людина, має своє обличчя, характер, свої погляди на те чи інше явище. Школа — це храм науки. Школа – це одна родина, де всі учні добре знають одне одного, постійно спілкуються, проводять свята, змагання, допомагають одне одному, старші передають знання, уміння і традиції молодшим. Без цих знань, без набутих у школі - інтернаті умінь і навичок неможливо обійтися у дорослому житті. 1 словом, потрібно цінувати такі моменти, це кажу я випускник, який це все зрозумів, хоч пізно та все ж, коли ви подумаєте, що школа це нудний заклад, згадайте ці слова. Порада учням:Не намагайтеся перешкоджати вчителям,в їх не легкій справі, в школі ще прагнуть чогось  навчити, в дорослому житті ніхто так не допоможе і ви постійно будете згадувати свій 2 дім, тобто школу. Порада вчителям: Наберіться терпіння !!!  yes

skovbasiukДата: Понеділок, 22.02.2016, 08:06 | Повідомлення # 2
Рядовий
Повністю згоден з думкою чоловіка вище. Ми всі одна родина, ми повинні поважати і любити один одного. 
Я вважаю, що школа - це шлях, який ми всі повинні пройти, адже вона готує нас до дорослого життя. 
Слава  Україні!

lerakyrylchukДата: Вівторок, 23.02.2016, 22:02 | Повідомлення # 3
Рядовий
Справді, школа відіграє важливу роль у нашому житті. Досить багато часу ми проводимо саме в школі. Вона стала для нас другою домівкою, в яку нам захочеться повертатися знову і знову. Школа дає нам хорошу базу знань, яка, я впевнена, знадобиться нам у майбутньому. Крім того, школа дає нам можливість реалізувати себе у майбутньому та бути впевненими в собі. Вона вчить нас долати труднощі та не зупинятися на досягнутому.

mazurannetДата: Середа, 24.02.2016, 20:26 | Повідомлення # 4
Рядовий
Коли замислюємося над цим питанням, то розуміємо, що насправді школа для кожного з нас значить дуже багато. Кожного ранку, коли прокидаємося, так не хочеться йти до школи, але це на перший погляд. Мабуть, кожному з нас просто хочеться ще трішечки поспати, а потім — до школи. Що ж на мене чекає у школі? А чекає дуже багато. Це і друзі, і улюблені предмети, і вчителі, більшість з яких мені дуже подобається. А ще я дуже люблю шкільні свята, адже життя, як кажуть, це не тільки будні.
Я думаю, що із впевненістю можна сказати: «Школа — наш другий дім». На щастя, саме це я і відчуваю. Якщо хтось зі мною не погодиться, то сподіваюсь — це тимчасово. Я бажаю кожному з нас йти до школи із задоволенням, а повертатись із знаннями та гарним настроєм.

babasyukannaДата: Середа, 24.02.2016, 22:04 | Повідомлення # 5
Рядовий
У житті кожної людини є декілька важливих етапів, навчання в школі — один із них. Мені пощастило навчатись у школі, де панує культ знань, де працюють справжні майстри, тому я сміливо дивлюсь у майбутнє. Впевнена, що пробиватися крізь життя буду відважно й сміливо, бо школа мене до цього готує.Шкільні роки — це свята, подорожі, дружба й перше кохання. У школі ми вчимося дружити, прощати, бути милосердними, а це так важливо в наш час.Скоро для нас, одинадцятикласників, пролунає  мелодія останнього в шкільному житті дзвоника. Ми попрощаємося не тільки зі школою, але й з дитинством. У дорослому самостійному житті доведеться нелегко, бо не завжди поряд буде мудрий порадник, який уважно вислухає, допоможе. Я завжди пам'ятатиму своїх учителів і дякую їм .Не втрачайте часу поки ви у школі - насолоджуйтесь шкільним життям !!! smile

vihtykДата: Вівторок, 01.03.2016, 22:21 | Повідомлення # 6
Рядовий
Школа, шкільні друзі, шкільні вчителі, шкільне кохання... В одних все це залишилося в минулому, для інших, як, наприклад, для нас, це частина нинішнього
життя, ну а когось це ще очікує.
Я задумався над питанням: а що робить шкільні роки воістину чудесними?Узяти хоча б мій клас — 11 "б". Ми всі вважаємо, що нам дуже
пощастило: ще в п'ятому класі нашою "класною" стала Ярослав Богданівна. До її приходу вважалося, що серед нас є і гарні, і погані. А от Ярослава Богданівна  зуміла знайти гарне, добре в кожному, "витягти" це "щось" назовні і показати решті класу. Просто дивно, як вдавалося їй це, як швидко зуміла вона згуртувати наш клас! Кожен намагався відповідати тому гарному в собі, що всьому класу показала наша "класна". Та й усе погане, що часом ворушилося в душі, усе рідше і рідше проривалося на поверхню. Добрі відносини стали нормою в нашому класі.
Скільки щасливих днів ми прожили разом! Скільки було жартів і сміху!Скільки обговорили серйозних проблем! Як сперечалися до хрипоти про життєві колізії, про серйозність першого кохання! Скільки було музичних і танцювальних вечорів, екскурсій! І завжди, скрізь, від початку і до кінця з нами була Ярослава Богданівна . Ярослава Богданівна перетворила наші шкільні роки на щасливі і не просто чудесні, як співається в пісні, а найпрекрасніші. Кожному учню я бажаю зустріти на шкільному шляху свою                    Ярославу Богданівну!   wink :D

Повідомлення відредагував vihtyk - Вівторок, 01.03.2016, 22:25

Форум для учнів НВК Ліцею » Що ви думаєте про навчання в нашому ліцеї! » Що ви думаєте про життя в нашому ліцеї » За що потрібно цінувати школу ?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Хостинг від uCoz