П'ятниця, 24.11.2017, 14:07

АКІЗО

25  березня   2015 року на базі  Деражнянського  НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, ліцей»  відбулося   засідання     обласної  асоціації  керівників інноваційних закладів освіти (АКІЗО)  з питання національно-патріотичного виховання   учнівської молоді.
     Засідання було проведено за сприяння  Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (ректор  доктор педагогічних наук,  професор Берека В.Є.)   та  відділу освіти, молоді та спорту  Деражнянської       райдержадміністрації  (начальник Сінькевич Ж.М.)
     В засіданні взяли участь   Рачок Т.М.,  старший  викладач кафедри менеджменту та   освітніх технологій Хмельницького  обласного інституту   післядипломної     педагогічної освіти,     координатор АКІЗО   та Орловська Н.М.,   методист науково-методичного центру     виховної роботи, захисту прав дитини,  дисциплін    художньо- естетичного циклу та фізичного виховання  Хмельницького обласного інституту післядипломної     педагогічної освіти, яка  висвітлила  питання  «Національно-патріотичне виховання в навчальному закладі: перспективи розвитку, пошуки, знахідки».  Членів асоціації привітав заступник голови Деражнянської РДА з гуманітарних питань Пилипчук О.В.
       В роботі засідання взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту   Деражнянської   РДА   Сінькевич Ж.М., яка  ознайомила присутніх з  системою  національно-патріотичного виховання в освітньому просторі Деражнянщини  та завідуюча районним методичним кабінетом Рудзік Т.В.
     Майстер-клас  «Управління процесом національно-патріотичного виховання в  інноваційному закладі освіти»  провела  директор Деражнянського НВК  «Загальноосвітня     школа І-ІІІ ступенів №3, ліцей»  Дудар Г.Г.
     Учасники засідання  представили своє бачення створення  моделі  системи національно-патріотичного виховання учнівської молоді під час управлінського тренінгу   та поділилися  досвідом роботи з проблеми під час полемічної трибуни,  обговорили проект  Концепції розвитку освіти України  на період  2015 - 2025 років та виробили пропозиції, опрацювали інші   нормативні документи.