П'ятниця, 24.11.2017, 14:03

Музей школи

Музей історії школи

ГІМН: «Наша рідна – третя школа»

Знов луна знайомий серцю радісний дзвінок

Наша рідна Третя Школа кличе на урок!!!

Цей урок життя і долі – цвіт в душі моїй

Рідна Школа, я назавжди вірний учень твій!!!

Третя Школа – колиска знань, душа моя!

Рідна школа! На твій поріг ступаю

Подяку й пам’ять ми понесемо крізь роки

Наш край хай славлять усі твої випускники

Приспів:

Третя школа колиска знань, зоря моя!

Наша Школа! До тебе серцем лину я!

Мов рідна мати всіх нас стрічаєш тут завжди

Добру навчати ніхто не вміє так як ти!

Рідна Школа, поведе нас сторінками книг,

Чистих знань джерельні води – нам дарує їх!

Хай вінчається навіки вчительський твій труд

Мої мрії й моя доля гартуються тут!!!

Зубков Іван Іванович, позивний «Краб», 1973 року народження. Родом із  м. Деражні Хмельницької області. Навчався у загальноосвітній школі №3 (з 1987 – 1991 рр.) Командир роти вогневої підтримки. Останній раз Іван вийшов на зв’язок 20 січня, сказав, що лежить під завалами. Старший лейтенант загинув унаслідок підриву бойовиками другого поверху нового терміналу донецького аеропорту.

За виняткову мужність, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Української держави, вірність військовій присязі, указом Президента України від 10 червня 2015 року  посмертно присвоєно звання Героя України і нагороджено орденом «Золота Зірка» та медаллю УПЦ Київського Патріархату «За жертовність та любов до України».

Соломчук Володимир Володимирович народився 30 жовтня 1992 року у м. Деражні Хмельницької обл. Навчався у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей» після закінчення якого у Хмельницькому електромеханічному коледжі. Старший солдат 5-ої роти 80-ої бригади Соломчук Володимир брав участь у антитерористичній операції на Сході України.

Зник безвісти 5 вересня 2014 р. біля м. Щастя під Луганськом в бою з російським диверсійним підрозділом.

Указом Президента України від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно)

Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса-
Героїв Україна пам'ятає.

Музей історії школи був відкритий на честь 25 – річчя школи 1 вересня 2010 року.

На його відкритті були присутні:заступник голови держадміністрації Буга  Руслан Григорович, голова міської ради Киричок Володимир Андрійович  і ветеран війни Степасюк Степан Васильович.

Ініціатором створення музею була директор школи Дудар Г.Г. Керівник музею Яремова Р.А.

Музей зареєстровано 22 листопада 2010 року.

Музей в школі працює з 9:00 по 15:00 з понеділка по п`ятницю.Екскурсоводами є учні 10 класу: Коваль Олена, Кушнір Тетяна, Кулькова Марина.

Екскурсії проводяться для учнів, батьків та гостей школи.

Наш музей, це історія школи за 25 років.

1. Це наша історія 2. Кроки становлення 3. НВК сьогодні

4. Учителем школа стоїть 5. Наші випускники

В музеї знаходяться атрибути піонерської та комсомольської організації: піонерський галстук, значки, пілотка, комсомольський квиток, горн,  барабан, шкільна форма.

Зібрано фотографії випускників школи протягом 1985 – 2010 років. В музеї знаходяться документи і фотографії, які відображають історію школи з початку її будівництва. Також багато матеріалів про навчально-виховний процес та позашкільну роботу школи.