П'ятниця, 24.11.2017, 14:08

Педагогічний колектив

Учителем школа стоїть

Якісна освіта з гуманним спрямуванням – це насамперед високопрофесійні педагогічні кадри.

Сьогодні у школі працює 43 педагоги: 41 – з вищою педагогічною освітою (95%),  28 з них мають вищу кваліфікаційну категорію (65%), 7 - звання "вчитель-методист"(16%),  12– звання «Старший учитель» (28%), 2 – нагороджені знаком «Відмінник освіти України» (4,6%), 1 – заслужений вчитель України (2,3%)

Аналіз кадрового забезпечення свідчить про те, що з кожним навчальним роком спостерігається підвищення професійного рівня педагогів.

Рівень професійної компетентності педкадрів
Кадрове забезпечення навчально-виховного процесу

Заслужений учитель України 1 –Звірок Василь Павлович
Вчителі методисти: 6 (Дудар Г.Г., Бондар Л.П., Звірок В.П, Мазур В.М., Волошина Г.П..,Піщенко Н.С.)
Старші вчителі  13  (Шостак Л.. В., Сидорук В.А., Яремова Р.А.., Добрянський В. В., Блашко В.Т., Пасько К.С., Дудар П.Г., Яворська Л.В., Свята Л.А., Ходаніцька Г.А., Козирська Л.М.,
 Гасюк Н.В.,Білявська В.О.  )

З метою зростання фахової майстерності вчителів, творчого вирішення педагогічних завдань і проблем школи організовано роботу 8 методичних об’єднань, 4 творчих груп учителів, затверджено проблеми, над якими працюють шкільні методичні обєднання, творчі групи.

Педагогічний колектив школи спрямовує свою роботу на створення належних умов для якісного засвоєння учнями навчального матеріалу, для розвитку здібностей і формування особистості.

З 2011-2012 навчального року педагогічний колектив працює над проблемою «Забезпечення якості освітньої діяльності кожного учасника навчально-виховного процесу в умовах школи життєтворчості, створення комфортних умов для самореалізації та самовдосконалення особистості учня».
 Вчителі школи володіють методикою та методами наукового пошуку і дослідження, систематично поповнюють знання з актуальних питань педагогіки, психології, дидактики, теорії та практики виховання, інноваційних технологій. Проводять вміло роз’яснювальну  роботу з учнями та батьками на предмет організації та проведення учнями наукових досліджень. Вчителі-керівники наукових досліджень уміють запропонувати тематику відповідних робіт, допомогти у виконанні експерименту, обробці його результатів, залучають науковців, вчених викладачів ВНЗ для консультацій. Зміст дослідницької роботи спрямований на розвиток теоретичного мислення, творчих здібностей  учнів, навчання їх методам, прийомам, нормам та правилам цієї діяльності, оформлення матеріалів дослідження, підготовці до його захисту, а також методам самонавчання та самоосвіти.
          Особисті та професійні якості переважної більшості наших вчителів відповідають вимогам сьогодення. Основним показником загальної вихованості наших вчителів є педагогічний такт. Педагогічний такт вони реалізовують у ставлення один до одного, до адміністрації, до учнів, батьків. Вміло регулюють свої відносини з учнями, батьками, колегами. Гуманні, чуйні, мають велику витримку, вміють встановлювати доброзичливі стосунки у різних ситуаціях. Особистим прикладом утверджують повагу до принципів загальнолюдської моралі, правди, справедливості, гуманізму, доброти, працелюбства. Постійно підвищують свій професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру.

Учителі школи залучаються до колективної роботи на тематичних педагогічних радах, семінарах, круглих столах, засіданнях ШМО вчителів- предметників і класних керівників.

Велика увага в закладі приділяється проведенню атестації педагогічних працівників, що дає змогу виявити їх професійну підготовку, фаховий рівень, відповідність посаді.

Педагоги закладу  своєчасно проходять курсову перепідготовку при Хмельницькому ОІППО

ПЕРСПЕКТИВНО-СХЕМАТИЧНИЙ  ПЛАН

Свята Людмила Антонівна

Берегова Леся Віталіївна

Печинога Лілія  Леонідівна

Домінуючою формою методичної роботи в закладі є засідання предметних  кафедр. В період з 2006 по 2008 рр. предметні кафедри працювали над проблемою «Формування творчообдарованої, всебічно розвиненої особистості». Відповідно кваліфікаційних категорій педагогів, результатів діагностики структура методичної роботи щорічно передбачає роботу творчих груп,  динамічних та  тренінгових груп,  консультпунктів, школи молодих педагогів, репрезентацію педагогічних проектів, проведення методичної декади, місячника ППД,  науково-практичної конференції тощо.

Засідання творчої групи кафедри природничих наук.

Звіт вчителя образотворчого мистецтва Яворської Л.В. на засіданні кафедри предметів розвивального навчання.