Вівторок, 24.10.2017, 01:07

Сторінка директора

Щиро вітаю Вас на нашому сайті і сподіваюся, що він зацікавить Вас і стане  корисним.
  Деражнянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, ліцей» - це навчальний заклад рівних, але різноманітних можливостей. Ми впевнені, що кожна дитина може добитися успіху, якщо надати їй відповідні можливості.

Чим відрізняється наш НВК від інших навчальних закладів району? На мою думку, творчим колективом педагогів, такими різними, але чудовими учнями, дбайливими, мудрими батьками, які багато роблять для того, щоб дітям та учителям було комфортно у стінах рідної школи. Всі ми прагнемо створити школу, в якій цікаво навчатися, цікаво працювати, школу, яка вчить дитину жити, яка забезпечить їй всебічний особистий  розвиток.

Школа майбутнього. Якою вона має бути? Характерною ознакою новітнього часу є безперервна динаміка змін в економіці, політиці, науці. Більшість таких змін неможливо втілити в окремо визначеній школі, вони потребують втілення на державному рівні. Тому в просторі покращення якості освіти кожна школа змушена шукати свій шлях змін. Щоб розвивалася школа потрібно створити умови розвитку кожного вчителя, кожного працівника школи, кожного учня.

Нашою відповіддю на це питання стало створення моделі Школи розвитку творчої особистості. Тобто такої системи організаційно-функціональних і психолого-педагогічних настанов, які дають можливість багатоваріантної компоновки дій, форм і методів, прийомів, освітньо-виховних засобів, що забезпечують занурення учнів у штучно створене середовище, орієнтоване на конкретний педагогічний результат: зробити нашого учня конкурентноздатною, компетентною, творчою особистістю, яка зможе проявити себе в будь-якій сфері діяльності: навчанні, спорті, праці або суспільному житті.

Продовження...