Субота, 21.09.2019, 18:34

Гармонійний розвиток

ПРОГРАМА роботи дитячого об'єднання «Гармонійний розвиток»

I. МЕТА
Створення умов для виявлення та розвитку розумових здібностей дітей, формування інтелектуальної еліти школи, виховання всебічно розвиненої особистості, організація змістовного дозвілля і відпочинку.

II. ОБГРУНТУВАННЯ АКТУАЛЬНОСТІ
У відповідності до Указу Президента України від 27.04.2000 р. № 612/00 "Про додаткові заходи щодо державної підтримки обдарованої молоді", Розпорядження Голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 25.05.2004 р. № 254 "Про заходи щодо підтримки творчої та обдарованої молоді", Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.06.2006 р. № 326-р "Про затвердження заходів щодо виконання у 2006 р. загальнодержавної програми підтримки молоді на 2004 - 2008 р.р.", Розпорядження Голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 01.09.2006 р. № 459 "Про заходи щодо виконання у 2006 р. загальнодержавної програми підтримки молоді на 2004 - 2008 р.р.", зважаючи на необхідність організації духовного розвитку учня, виховання особистості мислителя, дослідника, який прагне до постійного саморозвитку забезпечити збагачення учасників ігрового спілкування морально й естетично цінними переживаннями, почуттями, станами, стресами, засвоєння особистістю загальновизнаних людських цінностей ( творчий пошук, саморозвиток, духовність, душевна щирість, життєвий неспокій, патріотизм тощо).

III. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ
- розширення кругозору, поглиблення знань у різних сферах науки,техніки та культури,  підвищення  загальної ерудиції; вироблення навичок логічного мислення, аналізу, вміння  обґрунтовувати й  аргументувати власну думку;
- поглиблене пізнання явищ і подій навколишнього світу;
- удосконалення вмінь та навичок працювати з науково-популярною та довідковою літературою;
- розвиток уваги, спостережливості, пам'яті, комунікативних, організаторських, пізнавальних та творчих здібностей;
- формування культури мовлення, художньо-естетичних смаків, пропаганда культу знань;
- пошук нових нетрадиційних підходів до проведення інтелектуальних ігор, ігрових програм пізнавального характеру;
-залучення громадськості до вирішення проблем вільного часу учнівської молоді.

IV. ВИКОНАВЦІ
Деражнянський НВК «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів №3, ліцей» Деражнянської районної ради, Хмельницької області.
Шкільний осередок Всеукраїнського дитячого творчого об'єднання "КРОКС" при Деражнянському НВК
Рада лідерів Деражнянського НВК.

V. ТЕРМІН РЕАЛІЗАЦІЇ
2010 - 2015 роки.