Субота, 21.09.2019, 19:02

Дивосвіт

Центр «Повір в себе»
Центр об’єднує гуртки та клуби основною метою діяльності яких є: пробудження інтересу до самих себе, до пізнання своєї особистості, самопізнання, спроби самоаналізу, самовиховання.
Центр працює за програмою «Пізнай себе».
В центрі працюють:
                 -клуб за програмою сприяння просвітницькій роботі «Рівний – рівному»
                  серед молоді України щодо здорового способу життя;
                 -клуб «Діалог»,
                 -клуб «Oxford»,
                 -клуб «Мистецтво спілкування»;
                 -дитяче об’єднання «Гармонійний розвиток»
Заняття в цих клубах допомагає учням реально оцінити свої здібності і таланти, виявляти свої природні задатки, творчо розвивати їх, формувати серед учнів школи навички здорового способу життя.

З 2005 року клуб любителів іноземної мови «Oxford» розширив свою діяльність і набув
          статусу шкільного Європейського клубу, який має назву  «Співдружність».
Європейський клуб «Співдружність» це форма співпраці вчителів і учнів, яка охоплює різноманітні сфери і спрямована на поглиблення їх знань про Європу, європейську інтеграцію країн, історію, географію, культуру, мистецтво, науку. Клуб поширює дану інформацію серед членів клубу, учнів шкіл, знайомих, мешканців міста. В клубі молодь вчиться активності, толерантності, шани і зацікавленості до інших народів. Отримана інформація, набуті знання та досвід допоможуть не лише у навчанні, але й при виборі майбутньої професії.