П'ятниця, 24.05.2019, 17:47

Гість | RSS
Навігація по сайту
Міні-чатик
200
Вхід
Кондратюк Д.А.
Кондратюк Д.А.
Старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції в справах дітей Деражнянського РВ УМВС України в Хмельницькій області
Моб. тел. 067 354 08 66
ФОРУМ ДЛЯ УЧНІВ

туризм

                                                       1  2
                                             Туризм!
      Скільки чудових картин виникає в уяві! Нові незвідані далі, зачаровані ліси, нерозкриті таємниці... Хто з нас не зачитувався книгами про знаменитих мандрівників? Ці загартовані, вольові люди відкривали нові землі, проникали в такі місця, куди до них не ступала нога людини. Тому ми вирішили стати учасниками таких подорожей, щоб одержувати нові знання і практичні навички, відкривати красу природи, розширювати кругозір, зміцнювати здоров’я.

        
                                                        2010 рік
       В нас знову нова зміна «Азимут - 4» Перше їх випробування – відкрита Першість серед гуртківців ОЦТКУМ з пішохідного туризму «Пролісок» І всі призові місця серед дівчаток і хлопчиків. В складі команди: Грузевич Іван, Пастухов Сергій, Поліщук Дмитро, Кушнір Ірина, Мельник Діана, Волуцька Тетяна. 39 Чемпіонат України серед юніорів з пішохідного туризму Підгородецький Роман в складі команди Хмельницької області посів ІІІ місце в командному заліку на дистанції «Особисто –командна смуга перешкод»
                    
    Члени міського осередку Федерації спортивного туризму здійснили два походи Українськими Карпатами район Центральних Горган. Один з них першої категорії складності. Похід по Криму. Спелеопохід «Антлантидою».
      В серпні 2010 року Андрій Сидорук в складі збірної команди України взяв участь у поході І категорії складності по Кавказу. Підкорив найвищу вершину Європи Ельбрус висотою 5642 м, піднявши на вершину прапор Деражнянського району.
                                           
                                                     2009 рік
     Стрімкий злет команди «Азимут -3» їх перші змагання на рівні України – відкритий Кубок Миколаївської області. Команда в складі Підгородецького Романа, Періжка Дениса, Волошина Дмитра, Кулькової Марини, Буй Ірини – переможці Кубку. 47 Чемпіонат області зі спортивного туризму. Команда в складі Сидорука Андрія, Ляльки Олексія, Дмитришена Петра, Волошина Дмитра посіла ІІ місце у Кубку з гірського туризму; ІІІ місце у Кубку з спортивного орієнтування.
                 
     Хмельницьку область на зльоті представляли Підгородецький Роман, Періжок Денис, Кулькова Марина, Буй Ірина, Часник Віктор, Волошин Дмитро. Вони були другими у туриській естафеті та конкурсі «Пані вишиванка»
 
                                                                       
     Члени осередку Сидорук Ігор, Сидорук Андрій, Денисов Денис, Дубик Костянтин, Пасько Віталій, Білюк Олег брали участь у військово – патріотичному зборі, який проходив в м. Севастополь і посіли ІІІ загальнокомандне місце. Команда «Азимут - 3» посіла І місце у відкритій першості серед гуртківців ОЦТКУМ. ІІІ загальнокомандне місце в Кубку з гірського туризму в закритих приміщеннях, який проходив в м. Чернівці. Підгородецький Роман виборов ІІІ місце в особистій першості. Спелеопохід печерою «Вертеба» Борщівського району, Тернопільської області. Похід Карпатами, сходження на Говерлу.                                                                                 
 
                                                   2008 рік
      28 грамот і дипломів за перемоги і призові місця в різних видах змагань. 46- й Чемпіонат області з техніки пішохідного туризму -35 почесних грамот і дипломів. Василь Павловський, Петро Дмитришен, Андрій Сидорук, Олексій Лялька, Леся Волуцька, Ірина Делінда, Олег Леськов, Віктор Часник, Денис Періжок, Ірина Буй, Марина Кулькова завоювали ІІ місце в загальному заліку кращих районів і міст області. ІІІ місце в Кубку області з краєзнавства ІІІ місце в обласному зборі – змаганні «Школа безпеки» Петра Дмитришена визнано «Містером – рятувальником 2008» І місце у відкритому Кубку області зі спортивного туризму «Майстер – клас» 5 лютого 2008 року створено Деражнянський міський осередок Федерації спортивного туризму України.
 
                                     Спортивний туризм 1997 - 2002роки
       Честь школи і району на обласних змаганнях з техніки спортивного туризму відстоювала команда «Робінзон» в складі Мазура Андрія, Коблянського Євгена, Затворніцького Сергія, Юзви Максима, Самчук Тетяни, Максімової Ольги, Зюзіна Олександра, Пашко Олени, Басістого Володимира, Лисиці Віталія.
       Їм було найважче. Не вистачало практичних вмінь, техніки і тактики проходження етапів, подолання перешкод. Але вони розпочали переможну ходу команд школи до обласних туристичних вершин. З 22 місця 1997 р. до 6 місця на обласних змаганнях в 2000р. і міцно утримуючи його протягом двох років. 2003-2005роки .
                                              
      На зміну «Робінзону» приходить «Азимут» в складі Сидорука Ігоря, Дубика Костянтина, Білюка Олега, Паська Віталія, Шуфляк Оксани, Добрянської Ольги, Денисова Дениса, Скорбатюка Олега, яка виводить район на четверте місце і міцно утримує його протягом трьох років. З ними починають рахуватися найсильніші команди області. Паралельно виступає команда маленьких туристів-шестикласників «Азимут - 2», яка вражає всіх своїм неймовірним результатом – п’яте місце серед 24 команд області.
                                                 
       Саме вони : Павловський Василь, Мартинюк Андрій, Дмитришен Петро, Сидорук Андрій, Лялька Олексій, Волуцька Леся, Скорбатюк Олена, Делінда Ірина завоювали ІІ загальнокомандне місце на 46 Чемпіонаті області з спортивного туризму, були другими в «Смузі перешкод», третіми в «Крос - поході».
                                
     В жовтні 2007 року на Чемпіонаті області «Майстер - клас» вони були другими, а в 2008 році стали чемпіонами області. Дилян Ірина – «Міс Рятувальниця 2007» обласного збору змагань команд рятувальників Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» . Члени всіх команд – туристи – розрядники, а Сидорук Ігор, Дубик Костянтин, Скорбатюк Олена, Павловський Василь, Дмитришн Петро, Сидорук Андрій, Лялька Олексій, Волуцька Леся, Делінда Ірина виконали перший дорослий розряд з спортивного туризму. Їх знають, їх поважають! В нас росте надійна зміна- «Азимут - 3». Підгородецький Роман, Періжок Денис,
Часник Віктор, Леськов Олег, Кулькова Марина, Палаш Діана, Сердюк Денис- вони вже мають перші успіхи обласного рівня –
 
3 місце у змаганнях «Пролісок 2008».
Їм сходити до найвищих вершин!
 
     Похід буковинськими Карпатами за маршрутом Чернівці – Вижниця – «Протяте каміння» - водопади – печера Довбуша - Сокальський хребет. Нас щиро зустріла «маленька Швейцарія» і «Буковинські Альпи".
     
 
                                       24 – 29 червня 2007 року
      Сто кілометрів в екстремальних умовах по Чорногірському хребту за маршрутом Козьмещик - Говерла (2061 м) – г. Брескул (1950 м) – г. Пожижевська (1822 м) – Туркул (1935м) - о. Несамовите – г. Ребра (1997 м) - г. Бребенескул (2036 м) – г. Мензул (2002 м) - г. Піп Іван (2026 м) – о. Марічейка, - с. Зелене 25 – 30 червня 2008р.
 
                    
 
                                             2002 рік
   Експедиційний загін в складі Мазура Андрія, Юзви Максима, Максімової Ольги, Клопової Лесі, Чепки Наталії, Петрів Тетяни, Добрянського В. В., Сидорук В.А. взяли участь у Всеукраїнській історико – краєзнавчій експедиції «Краса і біль України» за напрямком «Геологія рідного краю».
            
     Загін проводив дослідження вапнякових кар’єрів , місць де є природні виходи мінералів, гірських порід на денну поверхню. Знайомилися з мінералами і гірськими породами своєї місцевості, їх поширенням і заляганням.
Займалися збором колекцій мінералів та описом місць їх залягання.  
                                                                    1  2


 
 
Пошук по сайту
Друзі НВК
Міністерство освіти і науки України
Відділ освіти Деражнянської РДА
Деражнянський районний методичний кабінет
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Винницький регіональний центр оцінювання якості освіти

Copyright MyCorp © 2019
Хостинг від uCoz