П'ятниця, 24.05.2019, 18:50

Гість | RSS
Навігація по сайту
Міні-чатик
200
Вхід
Кондратюк Д.А.
Кондратюк Д.А.
Старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції в справах дітей Деражнянського РВ УМВС України в Хмельницькій області
Моб. тел. 067 354 08 66
ФОРУМ ДЛЯ УЧНІВ

Туризм

                                                                         
                                                                              

1  2

  Спортивний туризм

2013 рік

Січень.  Гірські лижі . Відпочинок в таборі «Під Великим Верхом» Закарпаття 

Лютий. Участь членів осередку в Всеукраїнському семінарі  гірських рятувальників

    

Березень.  Відкритий Кубок м. Хмельницький «Штурм». Регіональний Чемпіонат зі спортивного туризму «Кам’янецькі скелі».

Квітень.   Першість зі спортивного туризму серед гуртківців ОЦТКУМ «Пролісок». Перемога Шабаги В.  призери – Мельник Д., Шандра М..

Травень. 51 Чемпіонат Хмельницької області зі спортивного туризму. Виступ  команди «Азимут» Шабаги В., Шандри М., Яворського Б., Мельник Д., Волуцької Т. в складі команди Хмельницького ОЦТКУМ - II місце, «Школа безпеки» - III місце.

             

Червень. II місце в обласному турі Національної військово –патріотичної гри  «Джура».  

Туристичний похід за маршрутом с.Осмолода – пол.. Плісце – г. Грофа –   г.  Паренки – г. Мала Попадя – г. Велика Попадя – пол. Гича – г. Озірна – оз.Синевір – вод. Шипіт.

Літо ніби створене для того, аби відпочити. Хтось не уявляє літнього відпочинку без моря, сонця, пальм, а ми надаємо перевагу відпочинку в Карпатах.  Вони притягують нас своєю красою і величчю. Древні, як сама вічність, прекрасні,загадкові вони заворожують розум і серце.  Отак от просто закохатися у гори,   А потім все життя любити їх…

     

Ми вже побували в різних куточках  Карпатських гір і кожен, по особливому, красивий. Та найбільше зачаровують Горгани.

 Цього разу наш маршрут починався з гостинного села Осмолода. В поході перед нами відкрилися захоплюючі краєвиди полонини Плісце, стрімка велична Грофа(1748 м) , кам’яниста красуня Попадя(1740м) з залишками оборонних споруд  часів Першої світової війни. Ми відчули дихання історії, подорожуючи старим польсько – чеським кордоном.  Незабутні враження одержали зійшовши на вершини гір Гича (1274 м) та  Озерна (1496м). З Озерної  нам відкрилося своєю неповторною красою  одне з семи природних чудес  України – легендарне, високогірне озеро Синевір. В кінці маршруту група черпала енергію і силу живописного водоспаду Шипіт та величавої, романтичної Боржави.  Незабутні враження!

 Кажуть, якщо людина почула клич гір, вона буде повертатися до них знову й знову, адже немає нічого більш досконалого, ніж гори. Це так. Для нас гори стали способом життя, стилем мислення, спокоєм душі, найбільшою і повністю розділеною любов’ю на все життя. Ми запрошуємо всіх бажаючих в  чарівних світ гір! 

Серпень. Водний похід по Дністру.

                  

Дороги, які ми обираємо.

Люди зустрічаються і йдуть по життю разом , поки їх шляхи збігаються. Ми шукаємо своє і своїх у цьому світі. З кимось – це скороминуча зустріч, з кимось і дуже довгі роки життя  Всіх нас, членів Деражнянського міського осередку Федерації спортивного туризму України, шість років від дня створення якого ми святкуємо в лютому, об’єднала любов до туризму. Ніщо краще за туризм не відкриває таких можливостей для єднання з природою, її красою і величчю. Для нас туризм – це світ первісної краси, це дорога до себе, це універсальні ліки від усього поганого. Це, коли, засинаючи в наметі, відчуваєш, як природа говорить до тебе на мові твоїх відчуттів і жодне інше відчуття, окрім добра, довіри цій природі, не сповнює твою душу.

В туризмі багато чого незрозумілого і такого, що пояснити словами неможливо. Що і чому відчуває людина після надзвичайно виснажливих навантажень, походу, підйому на гірську вершину? Чому, переживши ці навантаження, дискомфорт, вона з ентузіазмом і захопленням про це розповідає? Напевно тому, що природа, а особливо гори, мають свій особливий вплив на людину, особливу ауру. Туризм потужно впливає на людей і з часом відбирає особистості, які стають лідерами, здатними приймати оптимальні рішення в складних ситауаціях.

А ще туризм – вид спорту, в якому люди стають сильнішими і морально, і фізично, перемагають страх і самих себе. Знаходять друзів, з якими дружать все життя, друзів, які допоможуть піднятися, а не кинуть назад у прірву. Спортивний туризм – впененість у собі і прагнення до мети, можливість побороти лінь, виправити помилки, промахи і, звичайно, досягти успіхів.

Користуючись нагодою, хочу привітати членів осередку команду «Азимут» з перемогами в серії змагань, які проходили останнім часом. Вітаємо Волуцьку Тетяну, Яворського Богдана з перемогою, Шабагу Владислава, Мельник Діану з другим місцем в змаганнях зв’язок в Відкритому кубку «Майстер – клас» (м. Кам’янець – Подільський). Шандру Максима (І місце), Волуцьку Тетяну (ІІ місце) в особистій першості «Кубку Едельвейса» (м. Хмельницький).  

Також команда «Азимут», в складі команди Хмельницького ОЦТКУМ, була учасником  відкритих змагань Чернівецької області серед юніорів з пішохідного туризму в закритих приміщеннях «Кубок пам’яті Ігоря Лаптєва».  В змаганнях взяли  участь 12 команд з різних областей України: Рівненська обласна станція юних туристів, Хмельницький ОЦТКУМ „Азимут”, „Сонечко” та „Едельвейс”, „Екстрім” Камянець-Подільський СЮТур, Тернопільський ЦТКСЕУМ „Крок”, „Легіон”, м.Севастополь, Чернівецький ОЦТКЕУМ „Пілігрим”, „Садагура”, Новоселицький РЦСТКЕУМ, Сокирянський РЦТДЮ.

  Учасники змагалися на дистанціях ІІІ класу: „Смуга перешкод” (особисто-командна), в якій брали участь 70 спортсменів, та „Смуга перешкод” (зв'язки).  

                                                                       2012рік

  Січень . Чемпіонат України з лижного туризму м. Суми.  Гірські лижі . Відпочинок в таборі «Під Великим Верхом» Закарпаття.

Лютий.   Участь членів осередку в всеукраїнському семінарі гірських рятувальників.Відкритий Кубок Хмельницької області зі спортивного туризму в                         закритих  приміщеннях м. Нетішин. III загальнокомандне місце. Грузевич І., Пастухов С. - II  місце в змаганні чоловічих зв’язок.  Мельник Д. – II місце в особистій першості.

Березень. Відкритий Кубок м. Хмельницький «Штурм». III місце в комадному заліку. Регіональний Чемпіонат зі спортивного туризму «Кам’янецькі скелі».

Квітень.   Першість зі спортивного туризму серед гуртківців ОЦТКУМ «Пролісок». Перемога Шабаги В. , призери – Мельник Д., ШандраМ..

Червень. Туристичний похід за маршрутом с.Татарів – г. Хом’як – г. Синяк  –   г.  Малий Горган– г. Синячка – с. Дора.

.       

Серпень.   Водний похід по Дністру за маршрутом м.Галич – с. Устечко.

Жовтень.    «Майстер - клас» м. Кам’янець – Подільський       Відкритий Кубок м. Хмельницький зі спортивного туризму на штучному рельєфі. Шабага В. -  II місце, Мельник Д.- Грузевич І. -- III місце, Шпак М. -- III місце, Мельник Д. – III місце.

Грудень – Відкритий Кубок Чернівецької області зі спортивного туризму в закритих приміщеннях імені Ігоря Лаптєва. Призери – зв’язки Шандра М.,Яворський Б., Шабага В., Мельник Д.. Виконання  I спортивного розряду  Шандрою М. та Яворським Б..

  2011рік

  Січень.     Відкритий Кубок Хмельницької області зі спортивного туризму в закритих приміщеннях м. Нетішин. Зв’язка  Підгородецький Р.,  Періжок Д. виборола III місце.

Березень. Відкритий Кубок м. Хмельницький «Штурм».   Регіональний Чемпіонат зі спортивного туризму «Кам’янецькі скелі».

Квітень.    Першість зі спортивного туризму серед гуртківців ОЦТКУМ «Пролісок». Перемога Шабаги В. Кушнір І. , призери – Мельник Д., ШандраМ., Грузевич І..

Травень. 49 Чемпіонат Хмельницької області зі спортивного туризму.                 Червень. Туристичний похід за маршрутом с. –вод. Бухтівецький – вод. Манявський       – с. Стара Гута – г. Ігровець – пол. Рущина – траверс Сивуль- с  Бистриця – г. Ведмежик – г. Довбушанка – с. Буковель.

Жовтень.  «Майстер - клас» м. Кам’янець – Подільський. Шабага В. -  I місце, Мельник Д., Грузевич І. - III місце.

Грудень – Відкритий Кубок Чернівецької області зі спортивного туризму в закритих приміщеннях імені Ігоря Лаптєва. II загальнокомандне місце.

         

     Жовтень.  «Майстер - клас» м. Кам’янець – Подільський. Шабага В. -  I місце, Мельник Д., Грузевич І. - III місце.

Грудень – Відкритий Кубок Чернівецької області зі спортивного туризму в закритих приміщеннях імені Ігоря Лаптєва. II загальнокомандне місце.

 Навчально – тренувальний збір – підготовка до Чемпіонату України з лижного туризму Закарпаття.  

                                                                              1   2

Пошук по сайту
Друзі НВК
Міністерство освіти і науки України
Відділ освіти Деражнянської РДА
Деражнянський районний методичний кабінет
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Винницький регіональний центр оцінювання якості освіти

Copyright MyCorp © 2019
Хостинг від uCoz